Logo

 

S á d r o k a r t o n ,    j a k    h o    n e z n á t e !

O nás

Naše společnost SAKORA s.r.o., která se zabývá výrobou prefabrikátů GipsLine ®, působí na trhu již od roku 1999. Nejprve na základě živnostenského oprávnění, následně s rozšířením nabídky poskytovaných služeb došlo ke změně na společnost s ručením omezením.

Ze stavebních prací se specializujeme především na suchou výstavbu. V současné době se již sádrokarton nevyužívá pouze k jednoduchým opláštěním, předstěnám, příčkám, podhledům apod., ale začíná se pro svou variabilitu využívat i při realizaci netypických prvků v interiéru, jako jsou světelné rampy, parapety, poličky…

Klade se čím dál větší důraz na rychlost a přesnost, takže jsme nejprve pro vlastní práce začali vyvíjet a zdokonalovat výrobu již hotových prefabrikátů, které jsme si jednoduše již hotové dovezli přímo na stavbu. Tento postup naší práci zrychlil, uspořil nám čas i materiál vzhledem k tomu, že již není nutné používat hliníkové rohové lišty a následně hrany tmelit, takové spoje navíc ani nepraskají.

Postupně jsme začali prefabrikáty GipsLine® nabízet i řemeslníkům, stavebním firmám a projektantům a rozšířili nabídku od standardních tvarů pro klasickou suchou výstavbu až po prefabrikáty určené pro světelné rampy, garnýže i parapety a další designové prvky, jak můžete vidět v našem eshopu a v galerii našich realizací.

Věříme, že také objevíte výhody GipsLine® a stanete se našimi spokojenými zákazníky.

Gipsline frézovaný sádrokarton frézované hrany   Gipsline frézovaný sádrokarton frézované hrany   Gipsline frézovaný sádrokarton frézované hrany

 

Filtr
Cena